GTSP-MDV670/20/A PCB Kartı SPD İnverter İçin Dalgalanma Koruyucusu, Şarj Yığını
PCB Tipi Aşırı Gerilim Koruma Cihazı
Ucpv=670v, In:10kA, Imax: 20kA
Alçak gerilim Koruma Seviyesi
Termal Açma Koruması, durum göstergesi ve uzaktan sinyalleme
IEC 61643-11
OEM/ODM kabul edilebilir
  • Eşya yok:
    GTSP-MDV670/20/A
  • Ürün ayrıntısı
Sungrow, Goodwe ve Growatt'a sunulan PCB tipi SPD DC 670V 20KA
Başvuru
220V/380V AC güç sistemi veya 670V (<670V) DC sistemi için geçerlidir. In=10kA, Imax=20kA ve şarj yığınının AC devresi, invertör gibi çeşitli elektrikli ve elektronik ekipmanların PCB'sine doğrudan lehimlenir. , ikinci veya üçüncü aşama koruma olarak iletişim ekipmanı, ev aletleri vb.
Özellikler
* DC serisi
* Güvenilir termal açma koruması
* Durum göstergesi
* Opsiyonel uzaktan sinyalizasyon
* Otomatik lehimleme için kolay
* İnverter, şarj yığını vb. için koruma uygulayın
modeli GTSP-MDV670/20/A
Açıklama PCB Tipi Aşırı Gerilim Koruma Cihazı
Maks. AC çalışma gerilimi (Ucpv) 670V
Nominal deşarj akımı In(kA) 10kA
Maks. Deşarj akımı Imax (kA) 20kA
Koruma seviyesi Yukarı (kV) ≦2.0
Boyutlar (mm) 34,9x14,2x27,4
Koruma derecesi IP 20
Tepki süresi tA (ns) ≦25
çalışma sıcaklığı  -40/+85℃
Montaj  PCB üzerinde soldered
Alev Geciktirici Değerlendirme UL94 V-0
Standartlara Uygunluk IEC61643-11, GB/T18802.11
spd yıldırımdan korunma
spd yıldırımdan korunma
mesaj bırakın
ilgili ürünler
spd dc 20ka
Jinli küçük boyutlu dc spd 20kA dalgalanma koruyucusu
spd dc 20ka
Mini tip 1+2 aşırı gerilim koruyucu cihazlar PCB DC SPD kullanır
Surge Protection Device
Çin SPD Tedarikçisi Jinli GTSP-MDV670/20/A PCB Tipi SPD Inverter İçin Aşırı Gerilim Koruma Cihazı
Surge Protection Device
Jinli GTSP-MDV670/20/A Mini PCB Tipi SPD Inverter İçin Aşırı Gerilim Koruma Cihazı, Şarj Yığını
solar dc protector
Tip 2 Jinli 800v dc spd güneş dalgalanma koruyucusu
Solar yıldırım aşırı gerilim koruma cihazı 800V uzaktan sinyalizasyonlu MAKS Vdc: 800V IMAX: 40KA Faz 1, 2, 3, 4 RoHS, IEC, UL DIN Ray 35mm Takılabilir tasarım ile değiştirilmesi kolay Taşıma titreşimini önlemek için iç kutu ile ambalajlama