Jinli GTSP-MDV670/20/A Mini PCB Tipi SPD Inverter İçin Aşırı Gerilim Koruma Cihazı, Şarj Yığını
PCB Tipi Aşırı Gerilim Koruma Cihazı
Ucpv=670v, In:10kA, Imax: 20kA
Alçak gerilim Koruma Seviyesi
Termal Açma Koruması, durum göstergesi ve uzaktan sinyalleme
IEC 61643-11
OEM/ODM kabul edilebilir
  • Eşya yok:
    GTSP-MDV670/20/A
  • Ürün ayrıntısı
Jinli GTSP-MDV670/20/A Mini PCB Type SPD Surge Protetion Device For Inverter,Charge Pile
PCB type SPD DC 670V 20KA, offering to Sungrow, Goodwe and Growatt
Application
It is applicable to 220V/380V AC power system or 670V (<670V)DC system. In=10kA, Imax=20kA, and it is soldered directly onto PCB of various electrical and electronic equipment,such as AC circuitt of charging pile, inverter, communication equipment, household appliances etc, as the second or third stage protection.
Features
* DC series
* Güvenilir termal açma koruması
* Durum göstergesi
* Opsiyonel uzaktan sinyalizasyon
* Otomatik lehimleme için kolay
* İnverter, şarj yığını vb. için koruma uygulayın
modeli GTSP-MDV670/20/A
Açıklama PCB Tipi Aşırı Gerilim Koruma Cihazı
Maks. AC çalışma gerilimi (Ucpv) 670V
Nominal deşarj akımı In(kA) 10kA
Maks. Deşarj akımı Imax (kA) 20kA
Koruma seviyesi Yukarı (kV) ≦2.0
Boyutlar (mm) 34,9x14,2x27,4
Koruma derecesi IP 20
Tepki süresi tA (ns) ≦25
çalışma sıcaklığı  -40/+85℃